Výroba a montáž reklamy

Zajistíme vám kompletní servis při výrobě reklamy. Příprava grafického návrhu, výroba banneru, plachty, cedule a montáž ne místo určení. Instalace reklamy na domy, konstrukce, stožáry komíny továrních budov apod.

Spolupracujeme se zkušenými grafiky, kteří vám navrhnou logo vaší společnosti a vzhled celé reklamní plochy a poradí vám s výběrem vhodného materiálu pro tisk. Reklamu následně vytiskneme na Vámi požadovaný materiál a zavěsíme na určené místo.

Nejčastěji používanými jsou reklamní plochy na fasádách domů. Ideálním místem pro vaši reklamu jsou štítové zdi. Zaměříme vám dům a vyrobíme plachtu na míru. Následně za použití horolezecké techniky nebo plošiny vyrobíme rám z ocelových kotev a ocelového lana, případě rozvedeme elektroinstalaci pro osvětlení a pak do rámu vypneme plachtu s vaší reklamou. Namontujeme a vyrobíme pro vás reklamní banner, billboard, reklamní plachtu či desku podle vašeho přání.

V neposlední řadě se věnujeme i montážím reklamních ploch na různé konstrukce stožárů, sloupů či střech a tovární komíny.